Technologia

Nowoczesna technologia

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii, która pozwala osiągać nam najlepsze wyniki w dziedzinie wyjątkowo szybkiego i nieinwazyjnego zagęszczania włosów, staliśmy się liderem na rynku. Nasz produkt nie tylko gwarantuje natychmiastowy efekt i szybką zmianę wyglądu, ale także wzrost pewności siebie. Dzięki zastosowaniu cząsteczek włókien kreatynowych, które w momencie aplikacji łączą się z naturalnymi włosami, stając się ich częścią, fryzura wygląda nadzwyczaj naturalnie. Efekt użycia produktu Lion’s nie zostanie zaburzony poprzez jakiekolwiek warunki atmosferyczne. Piękna fryzura będzie Ci towarzyszyć podczas prawdziwego upału jak i iście jesiennej aury, której nierzadko towarzyszą ulewy, wichury i wszechobecna wilgoć. Ciesz się nienaganną, bujną fryzurą każdego dnia. Zdobądź Lion’s Hair i oczaruj wszystkich nowym wizerunkiem już dziś!

Okazało się, że istnieje możliwość opracowania keratynowej super nici, która to przylega do włosów 10x mocniej niż inne tego typu produkty. Pałeczki keratyny zostały pieczołowicie pocięte przy pomocy lasera oraz ufarbowane w niezwykle naturalnych kolorach. To jedyny tak wysokiej jakości produkt na świecie – teraz jest on także dostępny w Polsce.

Wystarczy tylko 30 sekund aby Twoje włosy stały się na powrót tak gęste jak kiedyś! Włókno stworzone w oparciu o innowacyjną, hybrydową technologię nigdy jeszcze nie było aż tak wydajne i przyjemne w użytkowaniu. Dzięki zastosowaniu unikatowej konfiguracji wiązania keratyny, ekspertom udało się stworzyć włókno idealne.